*** BELANGRIJKE MEDEDELING ***


Met de extreem toenemende censuur op Facebook, Twitter en de andere Big Tech Social media platformen hebben wij besloten zelf het heft in handen te nemen!
Wilt u wel alle mogelijkheden van Facebook maar niet de manipulatie en censuur?
Kom dan naar URUBIN SOCIAL ons eigen social netwerk zonder censuur, data verzameling of andere manipulatie alleen Social Media zoals deze hoort te zijn


Reacties op drugs veroorzaken Spontane zelfontbranding!

0

Terwijl mensen in vlammen uitbarsten zonder duidelijke reden of een hoop as wordt gevonden waar er was eens een mens was krijgen de meeste publiciteit, maar er zijn  andere minder bekende vormen van wat lijkt op spontane menselijke zelfontbranding.  Een die onlangs gebeurde betreft een vrouw in Californië, die brandwonden had over meer dan 70 procent van haar lichaam, wat bleek te worden veroorzaakt door iets in haar.

Op Thanksgiving Day, zei de 19-jarige Yassmeen Castanada dat ze zich ziek voelde. Een vriend gaf haar wat medicijnen die ze had genomen voor haar eigen ziekte. Die dag begonnen Yassmeen’s ogen, neus en keel ernstig te verbranden. Ze werd naar een eerste hulp post gebracht toen brandblaren begonnen te verschijnen over haar hele lichaam. Binnen vier dagen viel haar huid af net alsof ze leed aan derdegraads brandwonden. Ze werd overgebracht naar he brandwondencentrum van de Universiteit van Californië in Irvine’s gebracht, waar artsen bepaalden dat meer dan  70 procent van haar huid was beschadigd. Ze kreeg dezelfde medische behandeling die een slachtoffer van brand zou ontvangen, waarbij ze verschillende huid ingrepen onderging.

Stond Yassmmen Castanada op het punt te verbranden van binnenuit? Gelukkig  herkende een arts deze symptomen als die van een zeldzame reactie op een geneesmiddel wat bekend staat als Stevens-Johnson syndroom. De symptomen zijn onder meer zwelling van het gezicht en de tong, pijnlijke huid, blaren op de huid en op de slijmvliezen van de mond, neus, ogen en geslachtsdelen en het loskomen van de huid. Het is gemakkelijk om te zien hoe Stevens-Johnson-syndroom kan worden verward als een teken dan een persoon aan het verbranden is van binnenuit.

Stevens-Johnson syndroom is een zeldzame reactie op geneesmiddelen, meestal op een antibioticum, en kan fataal zijn. Volgens Dr Joshua Zeichner, een dermatologie professor aan het Mount Sinai Hospital in Manhattan, is er geen manier om te voorspellen wie deze reactie zal hebben.

Hoeveel mensen deze symptomen hebben gehad die lijken op ernstige brandwonden afkomstig van binnenuit, misschien zelfs stervend aan hen, en gediagnosticeerd als een slachtoffer van, of op weg naar, spontane menselijke zelfontbranding, weet niemand. Artsen raden iedereen met dergelijke symptomen onmiddellijk naar een eerste hulppost te gaan. Oh, en geen medicatie van iemand anders aan te nemen.

Terwijl ik dit schrijf, is Yassmmen Castanada nog steeds in het ziekenhuis en zal naar verwachting volledig herstellen.

Indien u dit artikel nuttig, leerzaam of leuk vond, overweeg dan ons te steunen met een kleine donatie

Doneer met sofort Doneer met Bancontact Doneer met iDeal Doneer met credit card


ReageerLees ReactiesVolg OnsSteun ons

Altijd het laatste onafhankelijke nieuws lezen?

Wist u dat wij onlangs een nieuwe website hebben gelanceerd waar u gemakkelijk al het onafhankelijke nieuws kunt volgen van maar liefst 55 Nederlandse bronnen?

Klik hier om een kijkje te nemen! 

Comments are closed.


 Ook Interessant:

ad1-png

Hoe verhelp je Acne, eczeem en andere huidproblemen op een natuurlijke wijze

Miljoenen mensen, kampen met huidproblemen als acne, eczeem, rosacea, en de beschikbare over de toonbank middelen die je kunt kopen via drogisterij en apotheek, maar [Lees Verder]

ad2-png
Neusholte problemen natuurlijk oplossen
Onze neus krijgt heel wat te verduren. Verstoppingen bij verkoudheid, of juist een loopneus. Ook zaken als hooikoorts zorgen voor neusproblemen en de middelen [Lees Verder...]
ad3-png
Last van migraine? Zo kom je er op natuurlijke wijze van af!
Al zo lang als ik mij kan herinneren heb ik last van migraine, en wat ik ook probeerde, niets hielp, ook de voorgeschreven medicatie van de huisarts niet. [Lees Verder...]

Beste lezer,

Mijn welgemeende excuses dat ik u op deze ruwe wijze moet lastig vallen maar dit bericht is belangrijk en moet door iedereen worden gezien. Zoals u wellicht weet is door Corona, Covid19 of hoe u het beestje ook maar wilt noemen de advertentiemarkt volledig ingestort en niet langer toereikend om de kosten voor het onderhouden van deze website te dekken. In feite zijn de inkomsten uit advertenties tot onder de 20% gedaald zoals verwacht.
Daarom zijn wij genoodzaakt over te stappen op een community driven model waarbij we aangewezen zijn op donaties en giften van onze lezers. We hebben maandelijks meer dan genoeg lezers dat wanneer deze maandelijks 1 euro zouden doneren alles probleemloos zou kunnen draaien.

Helaas doneert er op dit moment minder dan 1% en kunnen wij deze buffer op deze wijze nog niet opbouwen.
Ik wil daarom een dringend beroep op u doen indien u net als wij het belang inziet van websites als de onze om een kleine donatie te doen. Alles helpt en zijn wij blij mee. Hiermee steunt u gelijk al onze projecten waarmee wij ons inzetten voor bewustwording en strijden tegen censuur. 

Doneer via PaypalDoneer via iDeal/Creditcard